Skocz do:
Aktualności /

NOWY REGULAMIN SESJI MEDYTACYJNEJ W CZASIE PANDEMII

Od 19 czerwca 2020r. wracamy do długo wyczekiwanych otwartych sesji medytacyjnych w Ośrodku Medytacji Chrześcijańskiej w Klasztorze Benedyktynów w Lubiniu.

W związku z tym uprzejmie informujemy, że ze względu na obecną sytuacją i działania przeciw rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, został opracowany „Regulamin Uczestnictwa w Sesji Medytacyjnej w Klasztorze Benedyktynów w Lubiniu w czasie Pandemii Covid-19”. Integralną częścią Regulaminu Covid-19 jest Ankieta Kwalifikacji. Wszystkich, którzy zostali zapisani na najbliższe terminy sesji oraz tych, którzy planują zapisy na kolejne terminy bardzo prosimy o uważne i wnikliwe zapoznanie się treścią Regulaminu. Warunkiem uczestnictwa w sesji jest zapoznanie się i zobowiązanie do przestrzegania Regulaminu oraz kompletne wypełnienie Ankiety Kwalifikacji.

Prosimy o wyrozumiałość dla ww. działań, podjętych w poczuciu odpowiedzialności i w trosce o bezpieczeństwo i komfort osób uczestniczących w sesji medytacyjnej i mnichów przybywających w Klasztorze.

Żywimy głęboką nadzieję, że nie zdarzy się nic, co stanie Wam na przeszkodzi w przyjeździe do Klasztoru i uczestnictwie w sesji medytacyjnej.

Będzie nam bardzo miło powitać Was po długiej przerwie.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Lubiniu!


Ośrodek Medytacji Chrześcijańskiejw Klasztorze Benedyktynów w Lubiniu.

Secured By miniOrange