Skocz do:

Aktualności

MEDYTACJA CHRZEŚCIJAŃSKA NA FESTIWALU JOGI W WIERCHOMLI MAŁEJ

Dariusz Hybel z Ośrodka Medytacji Chrześcijańskiej w Lubiniu został kolejny raz zaproszony przez organizatorów X Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli Małej. To największe tego typu wydarzenie w Polsce.

czytaj więcej

Cztery konferencje o. Maksymiliana Nawary

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania serii konferencji wygłoszonych podczas lipcowej, tygodniowej sesji medytacyjnej w Klasztorze Benedyktyńskim w Lubiniu.

czytaj więcej

Poniedziałkowe medytacje w intencji pokoju i zgody w Ukrainie

Serdecznie zapraszamy do wspólnej medytacji, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek 1 sierpnia 2022 r. o godz.19.30.

czytaj więcej

KONFERENCJA O. DANIELA WAŃCZYKA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z konferencją o. Daniela Wańczyka OSB, wygłoszoną podczas sesji medytacyjnej dla łódzkiej grupy medytacyjnej w dniu 2 lipca 2022r. w Ośrodku Medytacji Chrześcijańskiej w Lubiniu.

czytaj więcej

Najnowsza konferencja Dariusza Hybla

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z konferencją Dariusza Hybla, wygłoszoną podczas czerwcowej sesji medytacyjnej w Ośrodku Medytacji Chrześcijańskiej w Lubiniu.

czytaj więcej

Poniedziałkowe Medytacje w intencji pokoju i zgody w Ukrainie

Serdecznie zapraszamy do wspólnej medytacji, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek 4 lipca 2022 r. o godz.19.30.

czytaj więcej

Zmiana częstotliwości medytacji w intencji pokoju i zgody w Ukrainie

Uprzejmie informujemy, że od 24 czerwca (piątek) medytacje będą odbywały się w trybie: pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca o godz.19.30

czytaj więcej

Najnowsza konferencja o. Maksymiliana Nawary

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania konferencji wygłoszonej podczas sesji medytacyjnej w Klasztorze Benedyktyńskim, w słowackim Samporze.

czytaj więcej

Konferencja Dariusza Hybla o Miłości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą konferencją Dariusza Hybla, wygłoszoną podczas kwietniowej sesji medytacyjnej w Ośrodku Medytacji Chrześcijańskiej w Lubiniu.

czytaj więcej

NOWE OTWARCIE NA SESJI MAJOWEJ

Uprzejmie informujemy, że ze względu na obowiązki ojciec Maksymilian nie będzie fizycznie obecny na majowej sesji medytacyjnej w Lubiniu, w dniach 20-22 maja 2022r.

czytaj więcej
Archiwum aktualności