Skocz do:
Aktualności /

A w klasztorze…

Trwa kapitalny remont centralnego ogrzewania w budynkach Opactwa Benedyktynów w Lubiniu – obejmuje on m.in. piętro domu gości, na którym odbywają się spotkania medytacyjne.


 

W ramach remontu nastąpi wymiana systemu centralnego ogrzewania i dopływu zimnej/ciepłej wody. Opactwo podjęło także decyzję o przeprowadzeniu kapitalnego remontu łazienek. Wyremontowana zostanie również kuchnia w domu gości, by przystosować ją do większej liczby odwiedzających.

Oprócz podniesienia standardu ośrodka, remont pozwoli w przyszłości zwiększyć liczbę uczestników sesji medytacyjnych w Lubiniu – powstaną dodatkowe 2-3 miejsca w Domu Gości. Niestety, wszystko to oznacza, że pierwotnie planowany czas remontu wydłuży się o kilka miesięcy i sesje, które miały się rozpocząć od października 2019, najprawdopodobniej w tym roku się nie odbędą.

W związku z tym zapraszamy Was do regularnego odwiedzania strony internetowej ośrodka, gdzie umieszczane są aktualne informacje o sesjach medytacyjnych, prowadzonych w duchu lubińskim w różnych miejscach Polski.
Jest to alternatywa na czas kompleksowego remontu Opactwa i Domu Gości.

Secured By miniOrange