Skocz do:
Aktualności /

Poniedziałkowe medytacje w intencji pokoju i zgody w Ukrainie i na całym świecie

Serdecznie zapraszamy do kolejnej wspólnej medytacji, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek 21 listopada 2022 r. o godz.19.30.

W listopadzie dwa lata temu rozpoczęliśmy nasze medytacje w intencji pokoju i zgody na świecie. Przez ten czas wiele się zmieniło. Rosja rozpoczęła wojnę, atakiem na Ukrainę. Nie zmieniła się jednak nasza intencja. Nasze ponadwyznaniowe medytacje stały się jedną z form swoistego oporu, ale i nieustającej modlitwy wobec dziejącego się zła i wojny u naszych braci i sióstr w Ukrainie.

Zatem siądźmy kolejny raz w intencji zgody i pokoju na całym świecie, ale w szczególności w intencji pokoju dla naszych sióstr i braci w Ukrainie. Siądźmy w intencji tych, którzy każdego dnia walczą, cierpią i giną…

Słowa nie są nam potrzebne, siądźmy w ciszy, bo wierzymy, że nie tylko działaniem możemy coś zmienić, bo wierzymy jak ojciec Maksymilian, że „siedzenie w intencji pokoju i zgody ma siłę wewnętrzną”.

Medytujemy w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Najbliższe daty medytacji w 2022 roku:

21 listopada

5 grudnia

19 grudnia

Medytujemy w godzinach 19.30-20.00 i łączymy się za pośrednictwem platformy zoom. Zachęcamy gorąco Wszystkich do siedzenia z włączoną kamerą. 

Nowy link: https://us02web.zoom.us/j/82691660636?pwd=Ym0rWm52bmk1RExaOEFyZjMrREV4Zz09

Identyfikator spotkania: 826 9166 0636

Kod dostępu: zgoda

Lubińska Wspólnota Grup Medytacyjnych i Sangha Kannon