Skocz do:
Aktualności /

NOWE OTWARCIE NA SESJI MAJOWEJ

Uprzejmie informujemy, że ze względu na obowiązki ojciec Maksymilian nie będzie fizycznie obecny na majowej sesji medytacyjnej w Lubiniu, w dniach 20-22 maja 2022r.

W związku z wykonywaniem posługi Opata Prezesa Kongregacji Zwiastowania NMP, ojciec Maksymilian w czasie zaplanowanej na maj sesji będzie w klasztorze w Nigerii. Postanowił jednak, że zaplanowana sesja odbędzie się zgodnie ze stałym planem, a on połączy się z uczestnikami sesji on-line’owo z Nigerii na konferencję i „ceremonię koła” na zakończenie sesji za pośrednictwem platformy zoom.

Nad prawidłowym przebiegiem sesji, zgodnie ze stałym planem, będzie czuwał asystent sesji.

Przewidując, że w przyszłości takie sytuacje mogą się powtarzać, chcielibyśmy wykorzystując możliwości połączenia się z o. Maksymilianem przez łącze internetowe, utrzymać wcześniej ustalony harmonogram sesji medytacyjnych, wypróbować nową formę komunikacji i tym samym zapoczątkować nowe otwarcie w przebiegu sesji.

Jeśli, ze względu na proponowane zmiany i nieco inny przebieg sesji, któraś z osób zapisanych na sesję, chciałaby z niej zrezygnować, bardzo prosimy o mailowe (mail: osrodek@lubin-medytacje.pl) lub telefoniczne (tel. 660-507-614) zgłoszenie tego faktu do Ośrodka, najpóźniej do dnia 8 maja 2022r. W takiej sytuacji wpłacona zaliczka zostanie zwrócona.

Mamy nadzieję, że zaproponowana nowa forma komunikacji z o. Maksymilianem w czasie trwania sesji, spotka się z Waszą życzliwością i zrozumieniem.

Ośrodek Medytacji Chrześcijańskiej w Klasztorze Benedyktynów w Lubiniu