Skocz do:
Aktualności /

21. ponadwyznaniowe medytacje w intencji pokoju i zgody

W najbliższy poniedziałek, 20 września 2021 r. o godz.19.30, zapraszamy do kolejnych, wspólnych medytacji.

Paisjusz Hagioryta pytany o to dlaczego nie przyjmuje święceń kapłańskich odpowiedział: Wy chcecie mnie ograniczyć tylko do jednej parafii, a Bóg mnie wzywa do modlitwy za cały świat..

W podobnym duchu, bez względu na nasze pochodzenie, wyznanie, siądźmy w intencji zgody i pokoju na całym świecie. Ojciec Maksymilian Nawara OSB ujął to w słowa: najbardziej neutralną formą spotkania, które nie wchodzi w przestrzeń wierzeń i praktyk jest medytacja w ciszy, gdzie możemy wszyscy spotkać się w wolności, jednocześnie zachowując swoją odrębność. Medytacje poza intencją pokoju i zgody, mają także na celu stworzenie przestrzeni i nowych możliwości dla praktyki budującej wspólnotę, zwłaszcza w czasie izolacji.

W związku z możliwością spotykania się na żywo, zachęcamy do łączenia się z nami na medytacjach online nie tylko indywidualnie, ale także grupowo, w Waszych wspólnotach.

20 września

4 października

18 października

Medytujemy w godzinach 19.30-20.00 i łączymy się za pośrednictwem platformy zoom. Zachęcamy gorąco Wszystkich do siedzenia z włączoną kamerą. 

Aktualny (do odwołania) link do medytacji: TUTAJ.

Meeting ID/Identyfikator spotkania: 867 9963 0760 

Passcode/Kod dostępu: Medytacja

Lubińska Wspólnota Grup Medytacyjnych i Sangha Kannon