Skocz do:
Aktualności /

12. medytacje w intencji pokoju i zgody

Zapraszamy gorąco do kolejnej już medytacji, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 3 maja 2021 r. o godz.19.30.

Podczas jednej ze swoich konferencji ojciec Maksymilian Nawara podzielił się myślą, że nie wiemy, co by się stało, gdyby przestały istnieć miejsca jak klasztory, w których nieustająco trwa modlitwa. Może właśnie dzięki tym, którzy poświęcają swoje życie Bogu i modlitwie, na świecie mamy jeszcze wiele miejsc, w których nie ma wojen.

Z tym większą wiarą i nadzieją, wspierajmy nowe dzieło benedyktyńskie w Ukrainie, tam gdzie sytuacja jest niepewna, a modlitwa o pokój i zgodę jest szczególnie potrzebna. Więcej o nowym klasztorze benedyktyńskim we Lwowie: http://www.benedyktyni.net/aktualnosci/wydarzenia/70938/nowy-klasztor-we-lwowie-wesprzyj-poczatki#1

Zainicjowane w zeszłym roku przez Lubińską Wspólnotę Grup Medytacyjnych i Sanghę Kannon wspólne medytacje, poza intencją pokoju i zgody, mają także na celu stworzenie przestrzeni i nowych możliwości dla praktyki budującej wspólnotę, zwłaszcza w czasie izolacji.

Kontynuujemy w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Najbliższe daty medytacji to:

3 maja

17 maja

7 czerwca

21 czerwca

Medytujemy w godzinach 19.30-20.00 i łączymy się za pośrednictwem platformy zoom. Zachęcamy gorąco Wszystkich do siedzenia z włączoną kamerą. 

Aktualny (do odwołania) link do medytacji: TUTAJ.

Meeting ID/Identyfikator spotkania: 867 9963 0760 

Passcode/Kod dostępu: Medytacja

Lubińska Wspólnota Grup Medytacyjnych i Sangha Kannon