Skocz do:
Aktualności /

Zaproszenie na rekolekcje modlitwy jezusowej

Miejsce: Żdżary 74, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą Termin: 15-22.08.2015r

 

PROGRAM

 

EUCHARYSTIA; SPOWIEDŹ; MILCZENIE OBECNOŚCI; MEDYTACJE (6 godzin dziennie); KONFERENCJE; METANIE (praktyka pokłonów); ROZMOWA Z KIER. DUCHOWYM; ĆWICZENIA UWAŻNOŚCI; PRACA Z CIAŁEM I ODDECHEM.
W czasie trwania rekolekcji obowiązuje milczenie. Rekolekcje prowadzone są przez: o. Alipija Fedun MSU – mnicha Kościoła Grekokatolickiego obrządku bizantyjsko-ukraińskiego oraz opiekunowie duchowi warszawskich grup medytacyjnych: s. Stefanię Janiak – Siostra Nazaretanka, Kościół Św. Stefana Króla, ks. Marka Danielewskiego – Kościół Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich. Ćwiczenia oddechowe i pracę z ciałem poprowadzi dr Janusz D. Fidelus – (grupa medytacyjna s. Stefanii).

 

ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

 

Rekolekcje rozpoczynają się Mszą Św., 15 sierpnia 2015 r. o godz. 17.00. Rejestracja uczestników w godz. 14.30.-16.30. Rekolekcje kończą się 22.08.2015r. śniadaniem. Opuszczamy pokoje do godz. 12.00. Chętni mogą pozostać w tym dniu na terenie ogrodu Domu Rekolekcyjnego – będzie możliwość dodatkowego wykupienia obiadu.

 

WYŻYWIENIE/DIETA

 

W czasie rekolekcji można opcjonalnie wybrać dietę wegetariańską. W formularzu zgłoszeniowym (http://halitus.pl/modlitwa-jezusowa/). należy zaznaczyć odpowiednia opcję.

 

WYGODNY STRÓJ / AKCESORIA DO MEDYTACJI

 

W czasie rekolekcji będą odbywać się zajęcia pracy z ciałem i oddechem. Prosimy o zabranie luźnego stroju do ćwiczeń i miękkiego, wygodnego obuwia lub odpowiednio większej ilości skarpet. Jeśli ktoś posiada, można przywieźć na rekolekcje własne karimaty do ćwiczeń oraz stołki lub poduszki do medytacji.


POLECANE STRONY:

 

http://modlitwajezusowa.blog.onet.pl/  
https://www.facebook.com/nazaretanki.zdzary/info?tab=page_info
http://www.nazaretanki.pl/iWarszawaskk/zdzary.html

 

WPŁATA ZALICZKI

 

Koszt wyżywienia i zakwaterowania w czasie rekolekcji to 690 PLN za jedną osobę. Za dopłatą 100 PLN można zarezerwować sobie pokój tylko do własnej dyspozycji. Po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego ( http://halitus.pl/modlitwa-jezusowa/) prosimy wpłacić zaliczkę w wysokości 190 PLN na konto Sióstr Nazaretanek:

tytuł przelewu: M Jezusowa – imię i nazwisko uczestnika (np. M Jezusowa – Janina Kowalska),

adres odbiorcy: Siostry Nazaretanki, ul. Czerniakowska 137, 00-720 Warszawa, bank: BNP Paribas,

numer konta: 35 1600 1462 1846 0092 8000 0001 Potwierdzenie przelewu prosimy o przesłanie na e-mail: halitus.pl@10g.pl

Tylko wpłata zaliczki i przesłanie potwierdzenia przelewu gwarantuje udział w rekolekcjach – ilość miejsc ograniczona.

 

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW:

 

Formularz zgłoszeniowy: http://halitus.pl/modlitwa-jezusowa/E-mail: halitus.pl@10g.pl
Kontakt telefoniczny: s. Stefania Janiak +48 507592562 Dorota Kielawa +48 600246698
ADRES: Dom Rekolekcyjny Sióstr Nazaretanek, Żdżary 74, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą.

 

DOJAZD:

 

Samochodem lub komunikacją autobusową: 1. z Nowego Miasta nad Pilicą do Żdżar autobusem/busem w kierunku Rawy Mazowieckiej i Łodzi LUB 2. z Rawy Mazowieckiej do Żdżar autobusem/busem w kierunku Nowego miasta nad Pilicą