Skocz do:
Aktualności /

28. medytacje w intencji pokoju i zgody

Serdecznie zapraszamy do pierwszej w Nowym Roku wspólnej medytacji, która odbędzie się 3 stycznia 2022 r. o godz.19.30.

Mistrz buddyjski Thich Nath Hanh napisał: Jeśli nie jesteśmy szczęśliwi, jeśli nie jesteśmy spokojni, nie możemy dzielić pokoju i szczęścia z innymi, nawet z tymi, których kochamy, z tymi, którzy mieszkają pod jednym dachem. Jeśli jesteśmy spokojni, jeśli jesteśmy szczęśliwi, możemy się uśmiechać i rozkwitać jak kwiat, a wszyscy członkowie naszej rodziny, całe nasze społeczeństwo skorzystają z naszego pokoju.

Bądźmy tymi, którzy przez swoje życie przynoszą pokój i zgodę..

Siądźmy zatem kolejny raz, bez względu na nasze pochodzenie, wyznanie, poglądy, wiek… w intencji zgody i pokoju na całym świecie. Siądźmy, bo wierzymy, że nie tylko działaniem możemy coś zmienić, bo wierzymy jak ojciec Maksymilian, że „siedzenie w intencji pokoju i zgody ma siłę wewnętrzną”.

Medytacje poza intencją pokoju i zgody, mają także na celu stworzenie przestrzeni i nowych możliwości dla praktyki budującej wspólnotę, zwłaszcza w czasie izolacji.

Medytujemy w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Najbliższe daty medytacji w 2022 roku:

17 stycznia

7 lutego

21 lutego

Medytujemy w godzinach 19.30-20.00 i łączymy się za pośrednictwem platformy zoom. Zachęcamy gorąco Wszystkich do siedzenia z włączoną kamerą. 

Nowy link: https://us02web.zoom.us/j/82691660636?pwd=Ym0rWm52bmk1RExaOEFyZjMrREV4Zz09

Identyfikator spotkania: 826 9166 0636

Kod dostępu: zgoda

Lubińska Wspólnota Grup Medytacyjnych i Sangha Kannon